Praca szuka człowieka

Aktualne oferty pracy/ lipiec 2018

CV prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@tezaurus.biz w tytule proszę umieścić informację, którego z poniższych stanowisk dotyczy Państwa aplikacja

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

 1. Księgowej do obsługi księgowości uproszczonej oraz ksiąg handlowych z nadzorem głównej księgowej

Zakres obowiązków:
– wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT, KPiR oraz KH
– prowadzenie kompleksowych rozliczeń podatkowych Klientów
– obsługa dokumentów kadrowych
– naliczanie list płac
– rozliczanie ZUS Klientów oraz ich pracowników

Wymagania:
– znajomość przepisów podatkowych oraz zagadnień kadrowo – płacowych
– znajomość programu Płatnik
– minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność samodzielnej organizacji pracy
– podstawowa znajomość programu MsExcel
– znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16
– umowę o pracę
– opiekę medyczną
– szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
– lokalizacja: Warszawa Praga / Grochów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.Prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrut

2. Asystentka prezesa / pracownik administracyjny (dla MRA)
Dla swojego Klienta poszukujemy osoby do pracy administracyjnej / asystentki
prezesa

– organizacja czasu pracy Prezesa
– tworzenie raportów, zestawień i pism zgodnie z wytycznymi
– koordynacja zakupów do biura
– koordynacja wewnętrznego obiegu dokumentów
– prowadzenie ewidencji mienia firmowego ze szczególnym uwzględnieniem floty samochodowej
– kontrola umów ubezpieczeniowych
– bieżące kontakty z dostawcami usług
– kształtowanie wizerunku firmy (PR, fanpage)
– ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania:
– pracowitość i rzetelność
– bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
– wielozadaniowość
– dobra znajomość programu MsExcel

Oferujemy:
– ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
– pracę w przyjaznym środowisku
– lokalizacja: Warszawa, okolice Dworca Wschodniego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych na
potrzeby rekrutacji.

3. Pracownik działu kadr
Dla swojego Klienta poszukujemy osoby do działu kadr

– wstępna rekrutacja i przygotowywanie umów (we współpracy z księgowością)
– przygotowywanie i kontrola skierowań na badania lekarskie oraz szkolenia BHP
– prowadzenie dokumentacji pracowniczej
– prowadzenie rejestru godzin pracy
– koordynacja zatrudniania cudzoziemców
– przygotowywanie dokumentów związanych z rozwiązaniem umowy o pracę (we współpracy z
księgowością)
– obsługa innych spraw związanych z pracownikami
– ścisła współpraca z księgowością

Wymagania:
– komunikatywność