Praca szuka człowieka

Aktualne oferty pracy- listopad 2018

CV prosimy przesyłać na adres mailowy praca@tezaurus.biz. W tytule proszę umieścić informację, którego z poniższych stanowisk dotyczy Państwa aplikacja.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

 1. Samodzielnej Księgowej/Księgowej do obsługi księgowości uproszczonej oraz ksiąg handlowych z nadzorem głównej księgowej

Zakres obowiązków:
– wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT, KPiR oraz KH;
– prowadzenie kompleksowych rozliczeń podatkowych Klientów;
– obsługa dokumentów kadrowych;
– naliczanie list płac;
– rozliczanie ZUS Klientów oraz ich pracowników.

Wymagania:
– znajomość przepisów podatkowych oraz zagadnień kadrowo – płacowych;
– znajomość programu Płatnik;
– minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
– umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
– podstawowa znajomość programu MsExcel;
– znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16;
– umowę o pracę;
– opiekę medyczną;
– szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
– lokalizacja: Warszawa Praga / Grochów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.